خانه | سینما و تلویزیون | اسکار ۲۰۱۷ |آکادمی اسکار ، مقصرهای اشتباه غریب شب مراسم امسال را اعلام کرد

اسکار ۲۰۱۷ |آکادمی اسکار ، مقصرهای اشتباه غریب شب مراسم امسال را اعلام کرد

اسکار ۲۰۱۷ : دفتر برگزاری اهدای جوایز مراسم اسکار پس از تحقیق و بررسی همه جانبه مسایلی که منجر به اشتباه دیروز در معرفی نام برنده شد، یک عذرخواهی دیگر منتشر کرد و آکادمی نیز نظرش را اعلام کرد.

اسکار ۲۰۱۷

 دفتر «پرایس واتر هاوس کوپرز» گفت شب پیش ما آبروی آکادمی را بردیم.

۲۴ ساعت پس از برگزاری مراسم اسکار که بدترین رویداد در تاریخ اسکار رخ داد و نام برنده به اشتباه اعلام شد، دفتری که مسئول بررسی این رویداد است با انتشار گزارشی که در واقع دومین عذرخواهی این دفتر محسوب می‌شود، آنچه را روی داده به تفصیل روشن کرد.

دفتر «پرایس واتر هاوس کوپرز» که این مسئولیت را برعهده دارد دیروز سه ساعت پس از برگزاری مراسم با انتشار یک اعلامیه عذرخواهی کرده بود، اما اکنون همه روندی را که منجر به این اشتباه شد، پس از بررسی به اطلاع عموم رسانده است.

این دفتر (PwC) امروز با صدور یک بیانیه عواملی را که منجر به بروز این رویداد شدند، معرفی و سرزنش کرده است.

در این بیانیه آمده است: PwC مسئولیت همه این اشتباه‌های پشت سر هم را می‌پذیرد که به معنی نقض پروتکل‌های مراسم در شب اهدای جوایز بود.

 اسکار 2017

در این بیانیه گفته شده برایان کالینان یکی از شرکای PwC به اشتباه پاکت رزرو جایزه بهترین بازیگر زن را به جای پاکت جایزه برنده بهترین فیلم به وارن بیتی و فی داناوی داد و همه این اشتباه‌ها از آنجا ناشی شد. 

در ادامه آمده است: بعد از وقوع این اشتباه آقای کالینان یا شریکش باید به سرعت مقررات اصلاح اشتباه انجام می دادند که این کار را نکردند.

کالینان یکی از دو شریک PwC است که آوردن پاکت‌ها و دادن آنها را به اهداکنندگان برعهده داشت.

در بررسی‌های بیشتر مشخص شد کالینان در جریان مراسم نام برنده‌ها را در توییتر منتشر می‌کرد و چند لحظه پیش از آن که پاکت اشتباه را به بیتی بدهد، عکس اما استون برنده اسکار بهترین بازیگر زن را توئیت کرد.

در این بیانیه از این اشتباه که موجب ناراحت شدن گروه و عوامل سازنده «لالالند»، «مهتاب» و نیز وارن بیتی و فی داناوی شد مجددا عذرخواهی شده است. همچنین از شبکه ای.بی.سی، آکادمی و همه آنهایی که هیچ نقشی در بروز این اشتباه نداشتند اما زیر سوال رفتند، عذرخواهی شده است.

در عین حال آکادمی اسکار نیز توییتی در حساب رسمی خود منتشر کرده و می‌نویسد: عمیقا بابت این اشتباه که در حین معرفی برنده جایزه بهترین فیلم اسکار پیش آمد متاسف هستیم.

در این توییت نیز از همه عواملی که روی صحنه بودند و به ویژه وارن بیتی و فی داناوی عذرخواهی شده است.

در این بیانیه آمده است: در ۸۳ سال اخیر آکادمی با کمک دفتر PwC این مراسم را به بهترین نحو پیش برده است و اکنون نیز روشن شده همین دفتر مسئول نقض پروتکل‌ها در طی مراسم است. ما همه دیشب تا امروز صبح مشغول بررسی این مورد بودیم و روشن شد که مشکل از کجا ایجاد شده است.

آکادمی اعلام کرده است: قطعا به اقداماتی که در این فرایند باید تغییر کند تا دیگر چنین اشتباهی رخ ندهد فکر می‌کنیم.

خبرآنلاین

اخبار مرنبط:

ترانه علیدوستی اسکار را تحریم کرد |گفت‌وگوی او با نیویورک تایمز درباره این موضوع جنجالی +تصاویر

سه دهه با برندگان اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد + تصاویر

برندگان اصلی جایزه اسکار ۲۰۱۵ +عکس

مجری مراسم اسکار ۲۰۱۶ معرفی شد + عکس

شانس داران دریافت جایزه اسکار هفتاد و هشت

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Web Analytics