خانه | سینما و تلویزیون | ترامپ و اسکار | نخستین واکنش ترامپ به مراسم اسکار ۲۰۱۷

ترامپ و اسکار | نخستین واکنش ترامپ به مراسم اسکار ۲۰۱۷

ترامپ و اسکار : دونالد ترامپ در نخستین واکنش به مراسم اسکار تمرکز نادرست هالیوود روی سیاست را سبب‌ساز اشتباه در اعلام کردن برنده جایزه بهترین فیلم دانست.

ترامپ و اسکار

 رییس‌جمهور آمریکا بر این باور است که اگر هنرمندان در اسکار هشتادونهم بیشتر روی مراسم تمرکز می‌کردند، احتمالا اشتباهی در اعلام برنده جایزه بهترین فیلم روی نمی‌داد.

او پایان یافتن مراسم با آن اشتباه را غمبار توصیف کرد و گفت:‌ «آن‌ها به قدری روی سیاست تمرکز کرده بودند که انتهای مراسم آن طور شد. آن اشتباه شکوه اسکار را کاهش داد.»

در هشتادونهمین دوره اسکار وارن بیتی و فی داناوی برای معرفی مهم‌ترین جایزه روی صحنه حاضر شدند و به اشتباه «لالا لند»‌ را بهترین فیلم اسکار معرفی کردند. اما اندکی پس از حضور عوامل «لالا لند»‌ در صحنه جردن هورویتز تهیه‌کننده فیلم اعلام کرد که «مهتاب» برنده واقعی جایزه است و تماشاگران را در شوک فرو برد.

پس از مراسم مشخص شد که بیتی و داناوی تصادفی پاکت حاوی نام برنده بهترین بازیگر زن را گرفته‌اند که نام اما استون از «لالا لند» در آن نوشته شده بود و از این روی به اشتباه تصور کرده‌اند که برنده «لالا لند»‌ است.

در شب مراسم اسکار ترامپ هدف شوخی‌ها و انتقادات فراوانی قرار گرفته بود. جیمی کیمل مجری مراسم در آغاز مراسم از ترامپ تشکر کرد که باعث شده اسکار دیگر نژادپرست به نظر نرسد.

خبرآنلاین

اخبار مرتبط:

ترامپ و اسکار همچنان خبرساز | متلک مجری اسکار در حین اجرای زنده به ترامپ! +عکس

زندگی دونالد ترامپ کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا و زنانی که در زندگی اش نقش داشتند!

چرا دونالد ترامپ بهترین گزینه برای ایران است؟

دونالد ترامپ کیست؟! + تصاویر

زندگی نامه دونالد ترامپ، میلیاردر پوپولیست + عکس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Web Analytics