خانه | سینما و تلویزیون | بازیگران | حال و هوای این روزهای پانته آ بهرام

حال و هوای این روزهای پانته آ بهرام

این بازیگر سینما تئاتر و تلویزیون درباره فعالیت‌های اخیرش در سینما اضافه کرد: چند فیلمنامه پیشنهادی خوب به من رسیده بود، اما به دلیل بازی‌ام در سریال آقای جیرانی نتوانستم این پیشنهادات را بپذیرم.

پانته آ بهرام  اضافه کرد: کار من به تازگی در این سریال تمام شده است‌، البته هنوز فیلمبرداری آن ادامه دارد.

پانته آ بهرامی

پانته آ بهرام

پانته آ بهرام درباره فعالیت‌های آینده‌اش نیز گفت: در حال حاضر هم دو فیلمنامه خوب در دست دارم که احتمالا یکی را انتخاب می‌کنم. البته اگر برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای باشد که با یکدیگر تداخل نکند، حتی شاید هر دو فیلمنامه را بپذیرم. به هر حال همه چیز بستگی به برنامه ریزی دارد.

پانته آ بهرامی سال گذشته با دو فیلم «کوچه بی‌نام» کار هاتف علیمردانی و «مرگ ماهی‌» کار روح الله حجازی در سی و سومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت که در حال حاضر هر دو فیلم در نوبت اکران هستند.

پانته آ بهرامی همچنین به خاطر بازی‌اش در فیلم «بیگانه» کار بهرام توکلی کاندیدای جایزه بازیگری جشن «حافظ» است که این جشن سه ‌شنبه ۲۶ خرداد ماه برگزار می‌شود.

پانته‌آ بهرام بازیگر ایرانی تئاتر، سینما و مجموعه‌های تلویزیونی است. او دانش‌آموختهٔ مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما و ادبیات نمایشی است.

وی در ۱۳ اسفندماه ۱۳۴۸ در تهران متولد شد. در ۱۳۶۶ فعالیت بازیگری خود را به صورت آکادمیک با ورود به مدرسه صدا و سیما و تحصیل در رشته بازیگری آغاز کرد. اولین حضور جدی در تئاتر را در ۱۳۶۷ با بازی در مقابل تماشاگر در تالار هنر و قصه شبنم تجربه کرد. در ۱۳۷۱ با تحصیل در رشته ادبیات نمایشی گام جدیدتری در تعمیق دانش آکادمیک در زمینهٔ هنرهای نمایشی برداشت.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Web Analytics